Prośba i zadanie skierowane do rodziców dzieci z dwóch grup 6latków!

W ubiegłym tygodniu zgłosiłam te grupy do ogólnopolskiego programu

Zostań Bohaterem Załogi FAST. Rozpoczęłam z dziećmi pierwsze spotkania edukacyjne

związane z udzielaniem pierwszej pomocy osobom ,u których zauważamy objawy udaru mózgu. Udar mózgu odbiera życie ludziom w rożnym wieku. Udar mózgu to częsta przyczyna utraty Dziadków przez wnuki. Dlatego ważne jest abyśmy podnosili świadomość w zakresie głównych objawów udaru mózgu i konieczność uzyskania natychmiastowej pomocy w nagłych przypadkach. Pozwólmy naszym dzieciom na proste działania, które mogą to zmienić.

Niech będą bohaterami w swoich domach. Niech uczą całe swoje rodziny.Proszę zgłosić swoje dziecko do programu na stronie: https://pl-pl.fastheroes.com/takie zgłoszenie da możliwość korzystania dzieciom z gier , filmików edukacyjnych , punktowanych zabaw.

To wszystko będę również z odpowiednim komentarzem merytorycznym prezentować w przedszkolu i dzieci będą wykonywać kolejne zadania do realizacji wspólnie z grupą przedszkolną. Wszystkie działania będą realizowane przez 5 tygodni.

Dzieci utrwalą sobie trzy najbardziej widoczne objawy udaru mózgu i zdobędą wiedzę jak zaalarmować osoby dorosłe, pogotowie .Dlatego zgłoś swoje dziecko do udziału

w Ważnej Misji pomocy DZIADKOM.Z naszym działaniem będą się wiązały drobne i proste zadania do wykonania w domu. Zapraszam do zgłoszenia dzieci.

https://pl-pl.fastheroes.com/