Dnia 11 września 2021r Przedszkole Publiczne nr 17 wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 w Głogowie zorganizowało Piknik Rodzinny w zamiarze charytatywnej pomocy dla wychowanka Filipa Domagały w walce z chorobą. Dzięki obecności wspólnych wychowanków i ich rodziców oprócz uzyskania magicznej kwoty – 10264 zł wszyscy świetnie się bawili. Korzystając z wielu atrakcji: przejazd z PP17 do SP3 rowerami, prezentacje sprzętu strażackiego, pokazy ratownictwa medycznego, zawody sportowe, malowanie buziek, trampoliny, ścianka wspinaczkowa, loterie fantowe, ciasto, wata cukrowa, kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem, skakańce, dmuchańce, licytacje, pokaz motocykli rodziny mogły spędzić wspólny czas na świeżym powietrzu i w miłej atmosferze. Pomimo deszczu trwały licytacje. Dziękujemy! Macie wielkie i piękne serca, a Wasze dzieci cudowny przykład dobra!