Już przed śniadaniem dzieci szukały listów od Mikołaja. Wykonały kilka zadań wskazanych przez Mikołaja. Najstarsze przedszkolaki doświadczały dziś trudnej sztuki wykonania ozdób choinkowych z wykorzystaniem pisaka 3D, zgrzewanych koralików.

Wszystkie dzieci bawiły się z kołem fortuny, poznając nowe slowa Polskiego Języka Migowego. Wspólnie potrafimy zaśpiewać zimową piosenkę.

Każda grupa tropiła schowanego Mikołaja , który zapraszał sieci do swojej groty wypełnionej prezentami. Mikołaj przybył do nas w eskorcie 🐧 i ☃️☃️☃️.

Radość ze spotkania i prezentów nagrodzona wierszykami i piosenkami w wykonaniu przedszkolaków. Na koniec zimowa rozgrzewka i tańce przy głośno rozbrzmiewajacej zimowej muzyczne w naszym amfiteatrze.

Zimowa aura nam dopisała, biały śnieg i na dodatek biały , świeży śnieżek sypiacy się na dzieci wprost z …generatora śniegu❄️❄️❄️❄️

Taka nasza dzisiejsza magia czyniąca radość.

Do końca tygodnia można korzystać z groty Mikołaja robiąc dzieciom świąteczne sesje fotograficzne. Zapraszamy , korzystajcie❤️

Już noc nadchodzi, niebawem Mikołaj odwiedzi wszystkie dzieci śpiące w swoich łóżeczkach. Spokojnej nocy.