Już niedługo rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/21. Jak najbardziej chcemy , żeby rozpocząć go w sposób NORMALNY, znany dzieciom, a przynajmniej jak najbardziej zbliżony do normalności. Niestety musimy obecnie funkcjonować w wielu obwarowaniach GIS, które zmieniają trochę nasze dotychczasowe zwyczaje przedszkolne. Zapewniam wszystkich , że dzieci wrócą do swoich przedszkolnych sal, w których rozpoczną nowy rok przedszkolny razem ze swoimi kolegami i koleżankami. W salach nie będzie dywanów i wykładzin, ale zastąpia je kolorowe maty dla dzieci wykonane z pianki łatwej do mycia i dezynfekcji. Do przedszkola razem z dzieckiem będzie mógł wejść tylko jeden opiekun, który rozstanie się z nim w przedszkolnej szatni.

W tym roku we wrześniu nie odbędzie się zebranie z rodzicami na terenie przedszkola. W związku z tym kieruję do państwa prośbę o możliwość dołączenia do zamknietej grupy przedszkolnego FACEBOOKa. Ten komunikator umożliwi nam kontakt w relacji on -line. Zebranie z rodzicami będzie mogło zaistnieć jako transmisja na żywo. Przecież jest całe mnóstwo informacji do przekazania dotyczących pracy przedszkola.

Nowy rok szkolny ,to nowe dzieci, nowe przedszkolaki. Sytuacja pandemii w kraju uniemożliwiła organizację spotkań adaptacyjnych dla dzieci w miesiącu czerwcu. Z wiązku z tym zapraszamy na plac przedszkolny, dnia 27 sierpnia o godz. 11.00 wszystkie nowo przyjęte dzieci. Rodzice otrzymają kilka istotnych informacji dotyczących organizacji pracy przedszkola ,odpowiedzi na nurtujące pytania, a dzieci będą miały okazję pobawić się w gronie rowieśników.