27 lutego 2021 rTo był piękny dzień, wiele osób na niego pracowało z uśmiechem na twarzy. z inicjatywy pana Jachimeckiego wystartowały osoby, które pokonały dystans 31 km z Głogowa do Sławy.Tymczasem na plaży w Sławie dzięki panu dyr. T. Krzymińskiemu mogliśmy przygotować się do przyjęcia Morsów, którzy zjechali się z okolicznych miejscowości i oczywiście z Głogowa.Z czego serca dziękujemy za tak gorące przyjęcie nas w mieście Sława. Począwszy od pozwolenia zorganizowania naszej imprezy na terenie plaży, po ofertę dodatkowych atrakcji: OSP Sława, Ratownictwo Wodne, wsparcie przez Sławskie Zakłady Przetwórstwa Mięsnego SŁAWA, Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne „Ocalić od zapomnienia”, oprawę fotograficzną.Naszą akcje finansowo wsparli: JBS Komputery J. Bajer, SUEZ Głogów, Centrum Stolarskie Krawczyk, Kancelaria Emisario, Zakład Usług Ogólnobudowlanych A. Paździoch, w świeże pieczywo zaopatrzył nas p. Michał Witczak, w dodatki do kiełbasek Augusto Kościan.Publiczności dziękujemy za wsparcie, dziękujemy naszym przedszkolnym rodzinkom,które chętnie przyjechały ,aby dzieci mogły skorzystać z pokazów nurków, strażaków, ratowników wodnych, bawiąc się wykrywaczami metalu w poszukiwaniu zakopanych monet.Dziękuję naszej przedszkolnej EKIPIE.Nasze dzisiejsze spotkanie przyniosło taki dochód:-wpłaty sponsorów na konto Głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”: 1700,00-kwesta na plaży do puszek: 3577,czyli razem uzbieraliśmy dziś magiczną kwotę 5277,00!!!Warto pomagać każdemu, a dziś pomagamy Filipkowi.